Cайт

ФЕСТИВАЛЬ ПОЛНОЦЕННОЙ ЖИЗНИ

18-22 августа 2018

"Наше питание должно быть натуральным,насколько это возможно"

Видео

  • Пресс конференция V Фестиваля Полноценной Жизни
  • Переносимость пищевых продуктов и кислотно-щелочной баланс от Академии UGB
  • Живая кухня: как определить и подобрать.Советы от Оксаны Барабаш.

Еко-усадьба "Радуга"

Це ВІДКРИТЕ НЕБО, Свіже повітря, Сосновий ЛІС, ЗАТИШНІ БУДИНОЧКИ із соломи, глини І ДЕРЕВА. Тут ми створюємо Повноцінний Спосіб Життя, практикуємо Повноцінне Харчування, намагаємося звести до мінімуму втручання в навколишнє середовище і гармонійно вписатися в місцевий ландшафт, залишаючи природу недоторканою. Ми використовуємо принципи біологічного будівництва, тому дивовижні будинки з натуральних матеріалів є відкритою живою системою і сприяють відпочинку та оздоровленню людей, які перебувають в них. На території еко-садиби проводяться навчальні заходи, семінари та фестивалі як регіонального, всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

  

Запрошуємо Вас з любов'ю та радістю в життєдайний простір еко-садиби "Радуга".

Ви добре відпочинете на природі в оточенні чарівного лісу! Вас чекають різноманітні цікаві лекції, майстер-класи та медитативна практика звука, сакральна кухня, практики оздоровлення організму.
Додатково Ви маєте можливість придбати хліб з печі, печиво ручної роботи без цукру, без розпушувачів на основі вільного зерна спельти, з травами та горіхами. Мило ручної роботи, еко-порошок, рушники з коноплі та натуральні масла власного приготування! Смачного наповненого Вам життя
Україна, Херсонська обл., Олешківский район (Цюрупинський), еко-садиба "Радуга"